tělové mléko, mastic careTělové mléko Mastic care

Tělové mléko Mastic care

Včetně dopravy Osobní odběr (pouze při platbě předem) v ceně 0 Kč
Prodejní cena269 Kč
Min. Množství


Tělové mléko s pravou mastichou, bio oleji a bio bylinkami pro suchou, vysoce dehydrovanou pokožku.

Masticha s aktivními bio složkami

Vyživuje a chrání pokožku za pomoci mastichy a aktivních bio složek. Tělové mléko s pravým mastichovým olejem pečujícím o pokožku. Vědecké výzkumy prokázaly, že má pozoruhodný antibakteriální a antimikrobiální účinek. Pomáhá organismu aktivovat mechanismy odbourávání odumřelých kožních buněk a tvorby nových zdravých. Zadržuje v pokožce nezbytnou vlhkost. Speciální složení pro suchou a vysoce dehydrovanou pokožku.

Obsahuje bio avokádový olej, sezamový olej, aloi, heřmánek a měsíček, které pomáhají udržovat přirozenou vlhkost v pokožce, působí proti vráskám a mají regenerační a protizánětlivé účinky. S přídavkem vitaminů E, F a C.

Tělové mléko mastic care se snadno a rychle vstřebává, aniž by zanechalo mastný pocit. Hydratuje, zvláčňuje, ochraňuje pokožku. Tělový krém, který vyživuje a regeneruje kožní buňky. S diskrétní příjemnou vůní.

Další vlastnosti

Tělové mléko bez škodlivých složek, bez parabenů. Řecký výrobek s mezinárodním certifikátem. Klinické studie a dermatologické testování s mezinárodní platností prokázaly, že tělové mléko Mastic Care má: 0% alergických reakcí, 0% podráždění pokožky.

Obsah: 300 ml

přihlaste se