tělové mléko, mastic careKrém na ruce Mastic care

Krém na ruce Mastic care

Včetně dopravy Osobní odběr (pouze při platbě předem) v ceně 0 Kč
Prodejní cena159 Kč
Min. Množství


Hydratační, zvláčňující krém pro péči o ruce.

Masticha s aktivními biologickými složkami

Krém na ruce s mastichou a aktivními biologickými složkami pro účinnou, ale jemnou péči o ruce. Krém na ruce s pravým mastichovým olejem, panthenolem a bio: avokádovým olejem, sezamovým olejem, aloí, heřmánkem, měsíčkem.

Snadno a rychle se vstřebává bez pocitu mastných rukou. Tento krém hydratuje, zvláčňuje a chrání pokožku, pro jemné ruce a zdravou pokožku. Ideální pro každodenní použití. Krém na ruce, který nabízí intenzivní péči o hrubé a popraskané ruce. Vyživuje a regeneruje kožní buňky. S příjemnou diskrétní vůní. Mastichový krém pro všechny typy pokožky.

Chrání ruce před vysycháním a popraskáním. Poskytuje intenzivní hydratační a hojivý účinek a tím je vhodný i pro účinnou hydrataci těla po dlouhém pobytu na slunci, potlačuje svědění po poštípání hmyzem, zklidňuje lehké popáleniny a také chrání pokožku v podmínkách intenzivního chladu.

Další vlastnosti

Krém na ruce bez parabenů s mastichou a bio oleji. Řecký výrobek s mezinárodním certifikátem. Klinické studie a dermatologické testování s mezinárodní platností prokázaly, že krém na ruce Mastic Care má: 0% alergických reakcí, 0% podráždění pokožky.

Mastichový olej: Pečuje výtečně o pokožku. Vědecké studie prokázaly, že má pozoruhodný antibakteriální a antimikrobiální účinek. Pomáhá organismu aktivovat mechanismy odbourávání odumřelých kožních buněk a tvorby nových zdravých. S obzvláště blahodárnými účinky zadržuje v pokožce nezbytnou vlhkost. TIP: Nevtíravá, příjemná vůně krému bude vyhovovat i můžům.

Obsah: 100 ml

TIP: Nevtíravá, příjemná vůně krému bude vyhovovat i mužům.

přihlaste se