Výsledky 1 - 4 z 4

Péče o zuby

TIP

Masticha: Zázrak přírody – světová výsada ostrova Chios – známá od starověku pro své léčivé vlastnosti. Vědecké výzkumy prokázaly, že mastichový olej má antibakteriální a antimikrobiální účinky. To ve spojení s aktivními složkami zubní pasty znamená zdravé zuby bez kazu. Je klinicky dokázáno, že mastichový olej zvyšuje obranyschopnost tkání, posiluje dásně a pomáhá předcházet zánětu dásní. Také výrazně zabraňuje vzniku zubního plaku a účinně přispívá ke snížení výskytu již vytvořeného plaku.

Zubní pasty ANEMOS obsahují významný podíl mastichového oleje (Pistacia Lentiscus – řečík lentišek), který má antibakteriální a antimikrobiální vlastnosti. Mastichový olej zabraňuje výskytu bakterií zodpovědných za vznik mikrobiálního plaku, zubního kazu, zánětu dásní a parodontózy. Zároveň mastichový olej chrání dutinu ústní, aniž by snižoval obrannou schopnost slin, protože sliny samy o sobě pomáhají prostředí úst udržovat kyselo-zásaditou rovnováhu a bojovat s bakteriemi.
Antimikrobiální a antimykózní vlastnosti mastichového oleje pomáhají předcházet stomatitidě a infekcím úst, zatímco protizánětlivé účinky mastichového oleje pomáhají v prevenci a léčbě případných zánětů. Také urychluje hojení vřídků v ústech (tzv. afty).
Mastichový olej vykazuje i analgetické vlastnosti, velmi užitečné zubům napadeným zubním kazem.

Dětská zubní pasta Mastic & BANANA

Extra čistá a přírodní dětská ...

Prodejní cena129 Kč

Dětská zubní pasta Mastic & STRAWBERRY

Extra čistá a přírodní dětská ...

Prodejní cena129 Kč

Zubní pasta Mastic and herbs s mastichou a heřmánkem

Klasická zubní pasta s extra ...

Prodejní cena139 Kč
Prodejní cena139 Kč

přihlaste se