Který produkt vyzkoušet, když mastichu neznám?

Hmm, není jednoduchá odpověď na tuto otázku…

Pokud někdo váhá a nechce moc investovat, zkusí nejspíš krém na ruce, který se doma hodí vždycky. V případě krému na ruce od ANEMOS však neudělá chybu! Dokonce ani muži, když si potřebují namazat ruce, rádi jistě sáhnou i po něčem jiném, než po tradiční Induloně – právě nevtíravá vůně krému na ruce ANEMOS bude vyhovovat i mužům. A ženy? Ty se jistě rádi zahalí celé do totožně jemné vůně tělového mléka.

Komu záleží na pěkných a zdravých zubech, jistě vyzkouší jednu z nabízených zubních past a přispěje tak nejen ke zdraví ústní dutiny, ale i proti možným žaludečním vředům. Bakterie Helicobacter pylori, která způsobuje žaludeční vředy, byla zjištěna i v zubním plaku a slinách. Masticha, která se v podobě prášku či kapslí užívá při léčbě a prevenci žaludečních vředů, tak pomáhá likvidovat helikobakter již v dutině ústní. A proč masticha pomáhá bělit zuby? Souvislost lze nejspíš najít s tím, že lidé, kteří sbírali nebo i dnes sbírají mastichu bez rukavic, mají zcela vybělené ruce.

Tekutý čistící gel na obličej je vhodný k vyzkoušení každému, komu nevyhovuje běžná kosmetika. Šetrné přírodní složení přizpůsobené pro čištění obličeje uvítají ti, kdo potřebují podpořit péči o problematickou nebo citlivou pleť anebo jim záleží na jemné péči o pleť bez nadměrného používání chemie.

Kdo má chuť potěšit své smysly v koupelně, sáhne po některém z tuhých mýdel … nebo jím obdaruje někoho blízkého.
Ať vyzkoušíte jakýkoli kosmetický přípravek od ANEMOS, nechte na sebe blahodárně působit všechny jeho složky a klidně se nechte omámit nádhernou vůní. Upozornění: Vůně mastichy může způsobit závislost(!) :-) , která však neškodí, ba naopak.

 

přihlaste se